Tur Düzenleyen Acentalar


Farklı tur şirketleri Badem Çiçeği Festivali’ne bir çok farklı il ve ilçeden turlar düzenliyor. Siz de Badem Çiçeği Festivali’ne katılmak istiyorsanız yaşadığınız yerde bulunan aşağıdaki tabloda yer alan tur şirketleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Şehir/İlçe Tur Şirketi Adı İletişim Web Sitesi
İstanbul Fest Travel 0212 216 10 36 – 0212 216 10 37  www.festtravel.com
İstanbul Butik Tur 12 0216 338 66 60 www.butiktur12.com
Ankara Ves Turizm 0312 430 44 30 www.vesturizm.com.tr
Antalya Öz Antalya Turizm 0242 244 97 07 – 0242 247 55 11 www.ozantalyatour.com.tr
Antalya-Kaş İlara Turizm 0533 270 9768 www.ilaraturizm.com
Denizli Özçoban Tur 0549 241 3090 – 0258 264 11 11 www.ozcobantur.com
İzmir Esila Tur 0232 484 40 21 www.esilatur.com
İzmir Medcezir Tur 0232 369 19 99 www.medcezirtur.com
İzmir Gençaystar Travel 0850 441 25 25 www.gencaystar.com.tr
İzmir Bellima Travel 0232 220 01 02 www.bellimatur.com
Konya Farma Tur 0332 353 70 80 www.farmatur.com.tr
Konya Sille Turizm 0332 353 05 35 www.silleturizm.com.tr
Konya Ayvaz Turizm 0332 263 43 51 www.ayvaztur.com.tr
Manisa Saruhan Bey Tur 0537 524 4344  
Mersin Çipura Turizm 0324 231 31 31 www.cipuratur.com
Muğla – Fethiye Koral Turizm 0533 639 9676 www.koraltravel.com
Muğla – Marmaris Koral Turizm 0533 923 3124 – 0530 662 4590 www.koraltravel.com
Muğla-Fethiye İlara Turizm 0533 270 9768 www.ilaraturizm.com
Muğla-Bodrum Mahizar Turizm 0535 264 55 65 websitesi